Бабин Яр

Дата: 08.10.2018 17:33

28 вересня до Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру у Золотинській школі була проведена виховна година "Бабин Яр… Полюс нелюдськості…" Наша пам'ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю».

Сьогоднішня зустріч присвячена трагедія Бабиного Яру. Кожного року 29 вересня в школах нашої Батьківщини проводяться уроки пам’яті на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту. Учасники заходу в доступній формі розкрили зміст трагедії в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам’ять сучасників; викрили людиноненависницьку політику нацизму; сформувати розуміння того, що мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на землі.

Ми маємо пам’ятати Бабин Яр для того, щоб така трагедія не повторилася. Ми – Люди!

Фото без опису  Фото без описуФото без опису