Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

День учителя у Висоцькій школі

Святкова атмосфера панувала із самого ранку. Подвір'я школи наповнила музика, кожного вчителя учні зустрічали вітальними словами та щирими усмішками. Приємно було читати вітальні листівки та дивитись відеозвернення від випускників школи. 

За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили старшокласники. На чолі "учительського колективу" були: Клименко Владислав Володимирович (11 клас) - директор, Берестень Богдана Валеріївна (9 клас) -заступник з навчально-виховної роботи, Кухар Дарина Анатолїївна  (11 клас) - заступник з виховної роботи, Опанасик Марія Сергіївна (10 клас) - практичний психолог, Щур Олександр Олександрович (11 клас) - завгосп.

   Креативно і творчо підійшли учні до проведення святкової програми. На шкільній сцені  між вчителями та учнями відбулася гра-батл "Хто зверху".  

                   

Заступник сільського голови Сірко М.І. привітав усіх вчителів з професійним святом та вручив грамоти  Мосійчуку В.Й., учителю початкових класів, Самко Д.І.. учителю хімії.

                  

 Коли усі емоції та хвилювання були позаду, учні зізналися, що учительська праця непроста і нелегка: "...бути вчителем ну дуууже непросто, вгамовувати неслухняних учнів і одночасно доносити знання тим, кому це треба - тяжко, а інколи навіть неможливо, може, це тому, що ми ще не досвідчені..."

    Святкова атмосфера цього дня була створена учнівським самоврядуванням під умілим керівництвом педагога-організатора Макаревич І.В.

             

 « повернутися до списку новин