У гості з вітальними словами до мешканців територіального центру соціального обслуговування с.  Висоцьк

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято встановили в 1990 році відповідно до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.

За традицією  учні Висоцької ЗОШ з вітальними словами та запальними піснями ходили вітати  мешканців територіального центру соціального обслуговування с.  Висоцьк. У гості до людей похилого віку  завітали також і учасники вокального колективу Висоцького СБК, народний аматорський вокальний ансамбль «Журбина»  Людинського сільського клубу та учні Людинської ЗОШ.

Учні Висоцької та Людинської ЗОШ принесли гостинці для мешканців центру.

У цей день ми дякуємо старожилам за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.