Участь у фестивалі-конкурсі "Дубова ложка"

Сьогодні, 30 вересня, в урочищі Дуби, яке розташоване у с. Лютинськ, відбувся районний фестиваль-конкурс "Дубова ложка", приурочений Дню туризму.

Мета фестивалю-конкурсу полягала в активізації внутрішнього туризму і привабленні туристичних потоків, створенні умов для підвищення туристичної привабливості сільської місцевості, популяризації поліської кухні, збереженні та вдосконаленні рецептури приготування борщу, пропаганді культури приготування і споживання гарячих страв, обмін досвіду кухарів.

Участь у даному фестивалі-конкурсі взяли і представники народного аматорського вокального ансамлю "Журбина" Людинського СК Висоцької ОТГ.

Конкурсанти встигали не лише вправно варити борщ, а і радувати гостей фестивалю мелозвучністю своїх пісень.

"Дубова ложка" принесла великий заряд енергії для всіх присутніх!