Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

З Днем села, жителі Партизанського!

У чудове свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, жителі села Партизанське відзначали  храмове свято.

Для піднесення настрою у сільському клубі відбувся концерт, який був наповнений не лише мелозвучним звучанням різноголосся  клубів Висоцької ОТГ, а і різноманітними номінаціями та нагородженнями.У гості на концерт завітали і гості із села Селець. Зачаровував звучанням пісень і Войтович Анатолій

Подарунки у номінації "Наймолодший житель" отримала Хохлан Ульяна, "Золоте весілля" - Янковський Яків та Янковська Надія, "Срібне весілля" - Чернянський Андрій та Чернянська Світлана, "Багатодітна родиниа" - Мисько Віктор та Мисько Інна, "Кращий двір" - Харчук Олександр та Харчук Лариса. Подарунки у номінації "Аматори сцени" отримали Лєвашова Наталія, Хомич Ольга та Мойсак Роза.

Грамотою народного депутата В. Яніцького "за значний особистий внесок у розвиток села, участь у житті ОТГ, утвердження цінностей культури і духовності, а також з нагоди Дня села" був нагороджений Шинкар Станіслав.

З вітальним словом виступила голова громади, Гура  Людмила, яка вручила для завклуба с. Партизанське, Бовгирі Галини, грамоту сільського голови.

 

    « повернутися до списку новин