День безпеки дорожнього руху

Зберегти здоров’я і життя людей на нашій чудовій планеті — найважливіше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, працівників державної автоінспекції, пожежних.

Вивчення та чітке дотримання правил вуличного руху — основне завдання всіх його учасників: водіїв, пішоходів, пасажирів.

Щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди, небезпеку для здоров’я і життя, треба дуже добре знати та дотримуватися правил дорожнього руху. На жаль, не всі добре знають їх, а іноді просто нехтують ними.

В рамках проведення Дня безпеки дорожнього руху для учнів 1-9 класів  Вербівського НВК було проведено цікаву гру-квест «Я – учасник дорожнього руху», де діти мали можливість поглибити свої знання про правила дорожнього руху. Переможцями стали учні 7 класу, які набрали найбільше балів.

Здобувачі освіти також мали змогу подивитися мультфільми «Дорожні знаки. Правила дорожнього руху».

Діти! Не забувайте найважливіші правила вашого життя та здоров’я — правила поведінки на вулицях рідного села та за його межами. Тільки пильність та обережність збережуть ваше життя.