З Днем села, мій рідний Висоцьк!

Дата: 29.08.2018 12:30

Фото без описуЗ Днем села, мій рідний Висоцьк!

День 28 серпня приніс подвійне свято для жителів та гостей села Висоцьк: Успіння Пресвятої Богородиці та День села.

На святковому концерті з  вітальними словами виступили сільський голова Гура Л. Ф., директор Центру культури та дозвілля Карпович Ю. В., директор ДП «Висоцьке лісове господарство» Торчило В. Ф., помічник народного депутата

В. Яніцького Слободзян О. С., яка вручила грамоти для Макаревич Ірини Володимирівни та Гловацької Олени Іванівни.

При підготовці до Дня села Центром культури та дозвілля було  проведено ряд досліджень та визначено номінації: «Наймолодший житель села Висоцьк» - Коваль Данило Григорович, «Найстарша мешканка села» - Макаревич Ольга Пилипівна, «Подружжя, яке нещодавно зареєструвало шлюб» - Луцко Іван Васильович та Ковтунович Олена Степанівна, «Пара, яка прожила найбільше років разом» - Калапа Петро Герасимович та Людмила Андріївна, «Пара, яка народила та виховує найбільше діток» - Пода Віктор Петрович та Ольга Григорівна, «Найактивніший депутат» - Русін Марина Миколаївна.

За подання депутата сільської ради Щур Т. З. було оприлюднено претендентів у номінації «Золоті руки» - Савончук  Юрій Вікторович, Муха Анатолій Сергійович, «Найохайніша садиба» - Бруцький Олександр Борисович та Ніна Юріївна, Постоєв Андрій Олександрович та Світлана Миколаївна, Щур Антон Антонович.

Усі номінанти отримали відзнаки та подарунки.Фото без опису

Мешканці та гості Висоцька з великим задоволенням ласували смачним кулішем, який приготувала  Казимірчик Олена Гнатівна.

Діти відпочивали на батутах, гірці,  грали  в електронний хокей, вправлялися у влучній стрільбі, ласували солодкою ватою. За ці забави щиро вдячна панам Віктору, Тарасу, Івану.

У СБК діяла виставка робіт народних умільців та картин художника

М. Ютовця.

Фото без опису     Хочу висловити найкращі слова вдячності для народного аматорського вокального ансамблю «Журбина», учасникам Вербівського, Висоцького, Руднянського, Партизанського СК, які допомогли у проведенні концертної програми з нагоди Дня села.

Директор Центру культури та дозвілля                             Ю. Карпович