Вітаємо колектив "Молодички" Партизанського сільського клубу!

Дата: 20.08.2018 07:46

Фото без опису19 серпня у с. Соломіївка Дубровицького району відбувся районний фестиваль-конкурс "Мішок сміху - Вам на втіху". Уконкурсі взяли участь і 2 сільських клуби з Висоцької ОТГ: Партизанський та Людинський. У нелегкій боротьбі почесне ІІ місце здобув колектив       " Молодички " Партизанського СК.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів та подальших перемог у фестивалях не лише районного рівня, а обласного та Всеукраїнського.

З жартівлими піснями завітали на свято вокальний гурт "Височанка" з  с. Висоцьк та солістка народного аматорського вокального ансамблю "Журбина" Таїса Яцута.

А читець-гуморист Петро Паливода був нагороджений дипломом за розвиток та популяризацію художнього читання, українського гумору і сатири та за участь у ІІІ-у районному фестивалі-конкурсі гумору "Мішок сміху - Вам на втіху!"