8 липня в Харківському госпіталі помер боєць 14-ї окремої механізованої бригади з Дубровиччини Іван Борсук

Дата: 09.07.2018 09:32

Тиждень тому під час виконання бойового завдання в районі Попасної Донецької області Іван  отримав вогневе кульове поранення голови. Лікарі, на жаль, не змогли врятувати військового.

Іван Борсук народився 9 липня 1986 року в селі Лютинськ  Дубровицького району. Під час мобілізації проходив військову службу у 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді. Під час операцій в Дебальцеве проявив героїзм, за що Указом Президента України був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ст. У травні цьогоріч підписав контракт для проходження військової служби.

У загиблого залишилися дружина та дев’ятирічна донька.

На Дубровиччині оголошено дні жалоби з 8 по 10 липня. Зустріч та прощання з бійцем планується у вівторок, 10 липня.

Інформацію взято із сайту Рівненської обласної державної адміністрації