Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Вітаємо команду Людинської школи "Єдність" із 3-м загальнокомандним місцем на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі " Козацький гарт 2018"

Цьогоріч команда Людинської школи  "Єдність" представляла Дубровицький район на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі " Козацький гарт 2018? ". Хлопці та дівчата брали участь у багатьох спортивних конкурсах де відзначилися призовими місцями, а саме: "Човниковий біг "(4×9) - 3 місце, "Перетягування линви" (хлопці)- 3 місце, " Стрибки у довжину з місця " - 8 місце, "Естафета "- 2 місце, "Стрибки на скакалці " (дівчата) - 4 місце, "Знавці історії " - 3 місце. Такі результати дали змогу  команді зайняти 3-тє загальнокомандне місце, серед 16 команд, які прибули до Пляшевої.

Але змагання- це не все, що підготували організатори для учасників: всі мали змогу взяти участь у багатьох майстер-класах , відвідати музей та гробницю Свято-Георгіївського чоловічого монастиря, а також прийняти участь у караоке, от тільки не на майдані, а на території , яку в народі назвали "Козацькі могили".

Усі задоволенні, адже вдалося не тільки гарно відпочити і перевірити свої сили у боротьбі, а й довести , що у Людинській школі росте покоління чудових спортсменів та знавців історії свого краю.

Велика подяка вчителям , які доклали неабияких зусиль, щоб досягти такого результату .« повернутися до списку новин