Засідання батьківського комітету Висоцької ЗОШ

Дата: 21.05.2018 10:28

Фото без опису

17 травня  відбулося засідання батьківського комітету, на яке була запрошена голова громади Гура Л.Ф.

Макаревич Г.Ю., голова батьківського комітету школи, прозвітувала за пройдений навчальний рік, спільно накреслили перспективи роботи у наступному навчальному році. У формі діалогу обговорили робочі моменти проведення свята "Останній дзвоник" та вшанування обдарованих та творчих учнів. Адміністрація школи черговий раз звернула увагу батьків на організацію дозвілля дітей під час літніх канікул, провели майстер-клас "малювання кавою".

Фото без опису

Голова громади зупинилася на питаннях щодо проведення ремонтних робіт з підготовки закладу до нового навчального року, звернула особливу увагу на один із проектів соціально-економічного розвитку громади - перекриття даху приміщення школи у поточному році та заміну вікон, дверей, утеплення фасаду у 2019 році.