День цивільного захисту

Насиченим і водночас цікавим був навчальний день (27 квітня) у закладі. Розпочався він з робочої лінійки, на якій було озвучено наказ директора «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту», графік проведення Дня ЦЗ. А потім проходили тренувальні завдання згідно з ввідною «Пожежа»; на третьому уроці бажаючі могли відвідати уроки з предмету «Основи здоров’я» (1, 3, 8, 9 кл.) та «Захист Вітчизни» (10 кл.); упродовж перерв учні переглядали відеофільми та виставку стінних газет.

Завершився День ЦЗ у дружному шкільному колі для підведення підсумків. Найактивніші учні, класні колективи, учителі та робітник були нагороджені грамотами.
Впевнена, що кожен учасник освітнього процесу сьогодні удосконалив теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Креденсир В.П., директор школи