Учні за чисте довкілля

Дата: 18.04.2018 22:59

Фото без описуЗ метою подбати про навколишнє середовище, у Людинській школі було проведено екологічну акцію «За чисте довкілля».

17  квітня усі школярі вийшли на прибирання  пришкільної території. Молодші школярі, озброївшись рукавичками та мішками, збирали сміття, підмітали подвір’я. Старшокласники допомогли малечі перекопувати клумби, а ті, з дитячою завзятістю та дбайливістю, засіяли їх квітами. Ми сподіваємося, що влітку вони будуть радувати нас своїм цвітінням. А ще учні школи обкопали посаджені минулого року деревця.

За цілий день усі добряче потомилися, але залишилися задоволені. Хай цей невеличкий сад росте на радість усім майбутнім поколінням школярів. Нехай краще на обличчі Землі після нас залишаються ось такі хороші сліди, а не купи сміття.