Спортивні змагання від Національного олімпійського комітету в Рівненській області

Сьогодні на базі Вербівського НВК відбулися спортивні змагання від Національного олімпійського комітету в Рівненській області. Позмагатися у спритності, витриволості,командній грі мали змогу 4 команди із Висоцької ЗОШ, Людинської ЗОШ, Золотинської ЗОШ та Вербівського НВК. Перемогу у змаганнях здобула команда Вербівського НВК.

Варто зазначити, що центр фізичного здоров'я та олімпійський комітет організовують спортивно-масові заходи на території області.

Не зважаючи на вітряну погоду, загальна атмосфера була веселою, діти були дуже задоволені змаганнями. Перше командне місце виборов Вербівський НВК – емоцій було дуже багато, вони просто переповнювали як переможців, так і наших вболівальників, адже в це ніхто не міг повірити.

Після завершення змагань відбулась поїздка до Великого Почаївського озера, де гостей приймали із кулішем, ухою та смаженою картоплею. Як вербівські учні, так і гості були в захваті від усього, навіть знайшли нових друзів.