Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

"Книгоманія-2018"

 У житті кожного з нас велику роль відіграє книга – це порадник і вчитель, це скарбниця мудрості й людського досвіду. Саме через читання, через книги підвищується рівень культурної компетентності не лише дітей, а і дорослих, розвиваються комунікативні навички та критичне мислення. Тому з метою залучення діток до читання, підвищення суспільного значення й ролі  бібліотек 11 квітня  2018 року на базі Дубровицької районної бібліотеки для дітей відбувся конкурсу «Книгоманія – 2018». У ньому взяли участь  учні 6-7 класів Дубровицького району. Журі   конкурсу оцінювало Читацький щоденник конкурсантів, уміння цікаво розповісти про будь-яку з прочитаних книг, які не входять до шкільної програми.

Висоцьку сільську раду представляли учні 7 класів, які були нагородженні дипломами учасника, солодкими подарунками чи записничками.

Отож, честь Висоцької ПШБ захищала Козік Мирослава, Вербівської ПШБ - Єфимова Анастасія, Людинської ПШБ - Янковська Яна.

Всі учасники дуже задоволені, адже під час розповіді інших конкурсантів дізналися багато чого нового, цікавого та знайшли нових друзів-"книгоманів".« повернутися до списку новин