Вітаємо переможців олімпіади «Знавці Біблії»

4 квітня 2018 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібралося понад 200 учнів із Зарічненського та Дубровицького районів для того, щоб написати олімпіаду «Знавці Біблії».

Участь в олімпіаді є добровільною та безкоштовною. Тому, надзвичайно приємно вражає те, що в кожному районі є значна кількість дітей, яким Книга Біблія є цікавою і вони активно вивчають її вдома.

Олімпіада «Знавці Біблії» на Полісссі відбувається вперше. Ми сподіваємося, що кількість учасників щороку буде збільшуватися.

До всіх учасників з вітальним словом виступив головний організатор обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Валерійович Скоропляс, котрий зазначив: «Ми впевнені, що такі конкурси сприятимуть більшій зацікавленості дітей у вивчені Святого Письма, допоможуть зростанню духовного рівня у суспільстві. Адже таке виховання дітей та молоді — це процес засвоєння традиційних для українського народу біблійних духовно-моральних цінностей і використання їх у своїй поведінці та життєдіяльності».

Організатори глибоко переконані, що саме ця олімпіада стане важливою формою духовно-морального виховання дітей та молоді.

До участі в олімпіаді «Знавці Біблії» запрошувались учні 3-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Олімпіада для дітей була плідною. Приємно, що учасники Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яких піготувала вчитель основ християнської етики Постоєва Світлана Миколаївна,  вибороли 4 призових місця:

І місце

3  клас

Постоєва Ангеліна

Белеля Роман;

ІІ місце

5  клас

Постоєв Даниїл;

ІІІ місце

Сєдов Микола.

Олімпіада «Знавці Біблії» дуже необхідна у наш час для дітей і молоді, адже вона сприяє духовному розвитку юного покоління.