Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Новини

Свято урожаю у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:45 19.11.2018

Традиційно кожного року у Людинській школі проходить виставка овочів «Осінній дивограй». У цьогорічному конкурсі  взяли участь учні 2-11 класів. Підготовлені композиції вразили оригінальністю та фантазією. Кожен клас відзначився креативність  та став переможцем у певній номінації. А ще це свято показало, що ми всі можемо створювати щось прекрасне та цікавем із буденних речей. Усім дякуємо за участь і креатив! Хомич Анна,  редактор шкільної газети     

Радіодиктант у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:43 19.11.2018

9 листопада ми відзначаємо День української мови і писемності. Щорічно учні школи беруть участь у написанні  радіодиктанту. 

Тиждень правил дорожнього руху у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:41 19.11.2018

З 12  по 16 листопада  у Людинській школі проходив тиждень правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». В рамках тижня усі класні керівники провели бесіди-інструктажі про правила дорожнього руху. Для учнів 1-7 класів проведено конкурс малюнків «Азбука дорожнього руху».  Було організовано відеолекторій для учнів початкових класів « Правила дорожнього руху в мультфільмах». Лідери учнівського самоврядування організували для учнів 2-4 класів веселу гру-квест «Веселий світлофор», де школярі не тільки повторювали правила , але і мали можливість показати свої знання з правил дорожнього руху.   

Тиждень безпеки дорожнього руху у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 17:38 19.11.2018

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Тиждень етики у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 14:54 15.11.2018

Культура поведінки – одна із необхідних рис сучасної людини. Щоб  навчити учнів дотримуватись норм етикету в різних життєвих ситуаціях, умінню дружити і бути ввічливими, добрими, в нашій школі з 12 по 16 листопада проходить Тиждень етики «Твори добро, щоб кращим став цей світ!».

Краса душі!

Дата створення: 14:50 15.11.2018

Справжня краса - внутрішня,

ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл

Дата створення: 14:45 15.11.2018

В рамках конкурсу «ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл» Золотинська школа не стала осторонь. Конкурс проводиться за ініціативи громадської організації «Батьки за вакцинацію», за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Конкурсна робота представляє собою відеоролик, зміст якого стосується користі та важливості щеплень.

Оголошення

Дата створення: 15:26 14.11.2018

Тематичний захід у 2 класі Золтинської ЗОШ "Наша мова - пісня світанкова"

Дата створення: 12:27 14.11.2018

РІДНА МОВА Спитай себе, дитино, хто ти є, І в серці обізветься рідна мова; І в голосі яснім ім'я твоє Просяє, наче зірка світанкова. З родинного гнізда, немов пташа, Ти полетиш, де світу далечизна, Та в рідній мові буде вся душа І вся твоя дорога, вся Вітчизна. У просторах, яким немає меж, Не згубишся, як на вітрах полова. Моря перелетиш і не впадеш,                                                                                       Допоки буде в серці рідна мова.