Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Депутати

округу

Прізвище, власне ім’я 
по батькові

Число, місяць, рік народження

Освіта

Партійність

Місце роботи,

посада

Місце проживання

1.

Русін Марина Миколаївна

 

18.07.1983

Вища

позапартійна

Не працює

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

2.

Ганько Наталія

Володимирівна

31.05.1976

Вища

позапартійна

Висоцька ЗОШ,

вчитель

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

3.

Мацерук Катерина Анатоліївна

15.11.1990

Вища

позапартійна

Висоцька сільська рада,

секретар

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

 

4.

Макаревич Галина Юріївна

27.01.1981

Професійно-технічна

позапартійна

Не працює

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

5.

Кафтан Олександр Ісакович

23.08.1954

Вища

Член ВО «Батьківщина»

Висоцької АЗПМС лікар - стоматолог

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

6.

Юдко Надія Петрівна

06.06.1948

Професійно-технічна

позапартійна

Пенсіонерка

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

7.

Мосейчук Сергій Андрійович

01.12.1990

Професійно-технічна

позапартійний

Людинська сільська рада спеціаліст- землевпорядник

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

8.

Креденсир Валентина Пилипівна

06.03.1963

Вища

позапартійна

Висоцька ЗОШ директор

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

9.

Деревенко Олександр Адамович

13.09.1982

Загальна середня

позапартійний

Не працює

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

10.

Щур Тамара Зіновіївна

15.10.1955

Загальна середня

позапартійна

Пенсіонерка

с. Висоцьк, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

 

11.

Богачик Роман Леонтійович

05.11.1973

Вища

позапартійний

Висоцька АЗПСМ, завідувач

с. Вербівка, Дубровицького р-ну, Рівненської обл.

 

 12.

Карпінський Іван Михайлович

17.10.1958

Вища

Позапартійний

ДП

« Висоцький лісгосп», лісничий

с. Вербівка,

Дубровицького району Рівненської області

13.

Сокол Микола Павлович

12.12.1969

Вища

Позапартійний

Рівненське ОБТ, інженер

с. Людинь, Дубровицького району Рівненської області

 

14.

Котяй Ігор Куприянович

01.02.1978

Вища

Позапартійний

Людинська ЗОШ, вчитель

с. Людинь, Дубровицького району Рівненської області

 

15.

Бугай Ольга Михайлівна

25.09.1981

Середня - спеціальна

Позапартійна

с.Рудня,

 завФАП

с. Людинь, Дубровицького району Рівненської області

 

16.

Бахомент Олександр Григорович

28.04.1971

Середня - технічна

Позапартійний

ДП « Висоцький лісгосп», майстер лісу

с. Рудня, Дубровицького району Рівненської області

17.

Белеля Світлана Йосипівна

19.06.1966

Вища

Позапартійна

Людинська ЗОШ, вчитель

с. Рудня, Дубровицького району Рівненської області

18.

Бандура Рита Адамівна

13.09.1974

Середня - технічна

Позапартійна

Відділення звязку с. Людинь, листоноша

с. Рудня, Дубровицького району Рівненської області

19.

Бовгиря Галина Олександрівна

23.08.1968

Неповна - вища

Позапартійна

с. Партизанське, зав.клубом

с. Партизанське, Дубровицького району Рівненської області

20.

Гриневич Андрій Миколайович

02.02.1988

Вища

Позапартійний

Голова Дубровицької РОВФСТ

« Колос»

м. Дубровиця, Дубровицького району Рівненської області

21.

Чудік Володимир Григорович

22.09.1978

Вища

Позапартійний

ДП

« Висоцький лісгосп», лісничий

с. Золоте, Дубровицького району Рівненської області

22.

Бугай Вадим Петрович

13.05.1991

Вища

Позапартійний

Золотинська ЗОШ, вчитель

с. Золоте, Дубровицького району Рівненської області